Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Мікушова, Марія@<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65.292(4ЧЕХ)в7-97
Автор(и) : Мікушова, Марія (викладач економічного факультету Технічного університету у м.Острава; Чехія), Хорватхова, Петра
Назва : Дослідження чеських малих підприємств щодо їхньої готовності до кризи
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки: Науковий економічний журнал/ Нац. академія управління. - Київ: ВНЗ "Національна академія управління", 2012. - № 11. - С. 403-411: граф.
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
ББК : 65.292(4ЧЕХ)в7-97
Предметні рубрики: Экономика
Економіка
Малый бизнес, 2009 г.
Малий бізнес, 2009 р.
Географіч. рубрики: Чехия
Чехія
Анотація: Доведено, що вразливе становище малих підприємств, їхні зусилля розумінні загроз, обумовлених потенційними кризами, виступили як імпульс для досліджень, спрямованих на відображення поточного рівня їхньої готовності до вирішення кризової ситуації або адаптації до ринкових умов, що змінилися. Прокоментовано результати анкетування на малих підприємствах у Чеській Республіці в 2009 році. Загальним результатом опитування був висновок, що керівники малих і середніх підприємств були знайомі із загорозами відносно добре, вони були обізнані про них, але не готувалися заздалегідь до їхніх негативних наслідків, підготовки до кризових ситуацій на цих малих підприємствах не вважалися "нормальною" частиною роботи менеджера.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65.304.13в7-2
Автор(и) : Шнапка, Петр (професор економічного факультету Технічного університету у м.Острава; Чехія), Мікушова, Марія, Тайкманн, Петр
Назва : Імітаційна модель управління виробництвом у виглевидобувній галузі
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки: Науковий економічний журнал/ Нац. академія управління. - Київ: ВНЗ "Національна академія управління", 2013. - № 3. - С. 534-545: схем.
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - Стаття англійською мовою.В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
ББК : 65.304.13в7-2
Предметні рубрики: Экономика
Економіка
Экономика топливной промышленности
Економіка паливної промисловості
Анотація: Проналізовано проблеми інтенсифікації виробництва у вуглевидобуваній галузі, розроблено імітаційну модель системи управління, яка відповідає сучасним вимогам. У цій моделі враховано динамічні зміни, особливості виробничої системи та її управління, описано функціональні характеристики, зв'язок і вплив елементів структури, тобто особливості, що визначають динаміку процесу вуглевидобування. Імітаційна модель є структурою з функціональних блоків і зв'язків між ними з урахуванням їх організаційної і тимчасової ієрархії. Створення такої імітаційної моделі засноване на теоретичних знаннях регулювання, ієрархичних систем і оптимізації.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 65.42в7-5
Автор(и) : Мікушова, Марія (викладач економічного факультету Технічного університету у м.Острава; Чехія)
Назва : Стійке споживання : "наведення мостів" та перехрещення інтересів стейкхолдерів
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки: Науковий економічний журнал/ Нац. академія управління. - Київ: ВНЗ "Національна академія управління", 2014. - № 2. - С. 516-523: схем.
Примітки : Бібліогр. в кінці ст. - Стаття англійською мовою.В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
ББК : 65.42в7-5
Предметні рубрики: Экономика
Економіка
Экономика торговли
Економіка торгівлі
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): методология маркетинга--методологія маркетингу--наведение мостов--наведення мостів--потребители--споживачі--потребление--споживання--стейкхолдери--стейкхолдеры--устойчивость--стійкість
Анотація: Представлено модель під назвою "наведення мостів". На прикладі даної моделі продемонстровано взаємовідносини різних стейкхолдерів середовища споживання та крок за кроком показано, як саме вони можуть досягти взаємопорозуміння. Авторська модель знаходиться на першій стадії розробки та потребує подальшого розвитку та доопрацювання. У другій частині надано короткий огляд інформації, за допомогою якої стейкхолдери можуть досягти взаємопорозуміння у межах моделі наведення мостів.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)