Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=безопасность общества<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 67.402
Автор(и) : Нікітін Ю. (кандидат юридичних наук; доцент; деканат юридичного факультету (Національна академія управління))
Назва : Економічна безпека як один із ключових факторів впливу на забезпечення національної безпеки і стабілізації криміногенного стану в державі
Місце публікування : Право України: юридичний журнал/ загальнодержавне періодичне видання: ТОВ"Видавничий Дім " Ін Юре", 2009. - № 2. - С. 160-167 (Шифр П5/2009/2)
Примітки : Библиогр. в конце ст.
ББК : 67.402
Предметні рубрики: Право
Фінансове право
Право
Финансовое право
Географіч. рубрики: Україна
Анотація: Боротьба з економічною злочинністю та криміногенні ситуації в економіці.
Примірники :ЧЗНЛ(1)
Вільні : ЧЗНЛ(1)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Лобода, Андрій (здобувач кафедри теорії держави і права Київського національного університету внутрішніх справ)
Назва : Щодо визначення поняття "правова безпека"
Місце публікування : Підприємництво, господарство, право: науково-практичний господарсько-правовий журнал. До 2001 г. виходив російською мовою/ Інститут приватного права і підприємництва АПрН України,Спілка юристів України , Інститут держави і права НАН України. - К., 2010. - № 2. - С. 10-12 (Шифр П250/2010/2)
Примітки : Библиогр. в конце ст. - В ОБЛ. БИБЛИОТЕКЕ
УДК : 340.1
ББК : 67.1
Предметні рубрики: Право
Загальна теорія права
Право
Общая теория права
Анотація: Досліджуються питання визначення поняття "правова безпека", аналізуються підходи до його визначення, виділяються ознаки, пропонується власна дефініція.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 67.51
Автор(и) : Філіппов С.О. (кандидат психологічних наук; професор кафедри кримінального права Національної академії Державної прикордонної служби України)
Назва : Кримінологічні аспекти реалізації антикорупційної політики у Державній прикордонній службі України
Місце публікування : Митна справа: науково-аналітичний журнал з питань митної справи та зовнішньоекономічної діяльності; фахове видання/ Гол. ред. Ківалов С.В. - О.: Одеська національна юридична академія, 2010. - № 4. - С. 45-51 (Шифр М2/2010/4)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
ДРНТІ : 10.81.45
УДК : 343.9
ББК : 67.51
Предметні рубрики: Кримінологія
Види злочинності
Корупційна злочинність
Криминология
Виды преступности
Коррупционная преступность
Географіч. рубрики: Україна
Анотація: Стаття присвячена аналізу деяких аспектів кримінально-караним корупційним, а також таким, що сприяють корупції діянням у Державній прикордонній службі України. У тому числі, проаналізовано превентивні антикорупційні заходи, що мають полігалузеву специфіку.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Мейжис, Ірина (професор соціології; доктор педагогічних наук; заведуюча кафедрой соціології)
Назва : Соціокультурні складові поняття безпеки в соціології
Паралельн. назви :Социокультурные составляющие понятия безопасности в социологии
Місце публікування : Социология: теория, методы, маркетинг. - 2017. - № 3. - С.48-59. - ISSN 1563-3713. - ISSN 1563-3713
Примітки : Библиогр.: с. 59 (10 назв.). - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 316
ББК : 60.500
Предметні рубрики: Социология
Социология как наука
Соціологія
Соціологія як наука
Географіч. рубрики: Україна
Украина
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): авторитарный стиль в деловом общении--авторитарний стиль в діловому спілкуванні--авторитарный стиль в повседневном общении--авторитарний стиль у повсякденному спілкуванні--безопасность общества--безпека суспільства--демократический стиль в деловом общении--демократичний стиль в діловому спілкуванні--демократический стиль в повседневном общении--демократичний стиль у повсякденному спілкуванні--национальная безопасность--національна безпека--общественные акции--громадські акції--праздники--свята--ритуалы памяти--ритуали пам'яті--социальная память--соціальна пам'ять--социокультурное влияние--соціокультурний вплив--характер человеческих взаимоотношений--характер людських взаємовідносин
Анотація: Рассмотрены социокультурные составляющие понятия безопасности как элемента сопротивления любым разновидностям попыток ее ослабить с помощью культурных факторов, СМИ и различных видов искусства путем негативного влияния на культурные и социальные основы функционирования государства, а также на стиль и характер человеческих взаимоотношений в обществе. Особенность социокультурной системы Юга и Востока Украины связана с историей их заселения различными народами. На основании теории Р. Коллинза рассмотрены социокультурные составляющие понятия безопасности. Как социокультурная составляющая рассматривается способность населения к сопротивлению посягательствам на безопасность существования социума с помощью СМИ и различных видов искусства путем негативного влияния на культурные и социальные основы функционирования общества, на стиль и характер человеческих взаимоотношений в межличностных и деловых контактах современников.Розглянуто соціокультурні складові поняття безпеки як елемента опору будь-яким різновидам спроб її послабити за допомогою культурних чинників, ЗМІ та різних видів мистецтва шляхом негативного впливу на культурні та соціальні основи функціонування держави, а також на стиль і характер людських взаємин в суспільстві. Особливість соціокультурної системи Півдня і Сходу України пов'язана з історією їх заселення різними народами. На підставі теорії Р. Коллінза розглянуті соціокультурні складові поняття безпеки. Як соціокультурна складова розглядається спроможність населення до опору зазіхання на безпеку існування соціуму за допомогою ЗМІ та різних видів мистецтва шляхом негативного впливу на культурні та соціальні основи функціонування суспільства, на стиль і характер людських взаємин в міжособистісних і ділових контактах сучасників.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)