Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=приватні ініціативи<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Баздирева Е. М. (здобувач кафедри соціології Дніпродзержинського державного технічного університету)
Назва : Роль приватної ініціативи жіноцтва у справі суспільного виховання дітей (за матераілами Катеринославської губернії початку ХХ століття)
Місце публікування : Грані: Науково-теоретичний і громадсько-політичний альманах. - Д.: Дніпропетровський нац. ун-т, Центр соц.-політ.досліджень, 2010. - № 4. - С. 9-13
Примітки : Бібліографія : С.13 : 15 назв. - В ОБЛ. БИБЛИОТЕКЕ
УДК : 94(477)"1900/1917"
ББК : 63.3(4Укр)5
Предметні рубрики: Історія, 20 ст. поч.
История
Географіч. рубрики: Україна
Украина
Екатеринославская губерния
Катеринославська губернія
Анотація: Аналізується історія створення і діяльності літніх ясел-притулків в Україні початку ХХ ст. Автор вважає, що приватна ініціатива жінок була визначальною в розвитку і утвердженні самої ідеї дитячих притулків у селах України.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання : 67.404.3г
Автор(и) : Махінчук, Віталій (кандидат юридичних наук; докторант; старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г.Бугая НАПрН України)
Назва : Підприємництво як об'єкт приватноправового регулювання
Серія: Господарське право
Місце публікування : Право України: Юридичний журнал/ Міністерство юстиції України (Киiв). - Київ, 2013. - № 8. - С. 220-226. - ISSN 0132-1331 (Шифр П5/2013/8). - ISSN 0132-1331
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
ББК : 67.404.3г
Предметні рубрики: Право
Хозяйственное право
Господарське право
Анотація: Досліджено теоретичні підстави віднесення підприємницької діяльності до об'єкту приватноправового регулювання. За методологічну основу дослідження взято поділ права на приватне та публічне. Розглядаються основні критерії такого дихотомічного поділу права. За основний критерій з'ясування правової природи підприємницьких відносин взято формальний, який до уваги бере суб'єктний склад відносин і становище суб'єктів відносно однин одного. Наголошується, що підприємництво як самостійна ініціативна на власний ризик діяльність можливе лише за умов превалювання диспозитивного методу правового регулювання. Вказується на доцільність публічно-правового регулювання підприємницької діяльності з метою забезпечення конкурентного ринкового середовища. Досліджуються легально закріплені ознаки підприємницької діяльності. Робиться висновок про приватноправову природу підприємницьких відносин.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Литвиненко Т. А. (Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди; Харків)
Назва : Філософсько-освітня рецепція вітчизняного культурно-історичного досвіду розвитку приватної вищої освіти
Місце публікування : Грані: Науково-теоретичний і громадсько-політичний альманах. - Д.: Дніпропетровський нац. ун-т, Центр соц.-політ.досліджень, 2014. - № 3. - С. 29-34 (Шифр Г2/2014/3)
Примітки : Література : С.34 : 7 назв. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕЦІ
УДК : 378
ББК : 74.58
Предметні рубрики: Освіта. Педагогіка
Образование. Педагогика
Анотація: Визначаються та розглядаються історичні здобутки і прорахунки у процесах інституалізації приватної освіти з метою їхнього врахування в сучасних умовах, здійснення експериментальної роботи з пошуку оптимальних шляхів формування освітнього прос тору, який відповідає потребам становлення і розвитку "суспільства знань". Розробка філософсько-концептуальних засад розвитку приватної вищої освіти в умовах модернізації освітньої системи в Україні передбачає дослідження цього феномена як соціального інституту. Вона включає норми і правила, статуси і ролі освітніх практик, які певним чином організовані для забезпечення суспільної потреби у вищій освіті. В основу аналізу інституціоналізації приватної вищої освіти покладено теоретичну ідею, відпові дно до якої про інституціоналізацію можна вести мову там, де сталий характер здобувають пов'язані з певною соціальною потребою соціальні практики.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)