Головна
Авторизація
Прізвище
№ читательского билета
 

Бази даних


Статті, доповіді, тези- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Пошуковий запит: <.>K=геолого-разведывательные работы<.>
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.


    Шостак, Л. Б. (доктор економічних наук; професор; головний науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту інформатизації та моделювання економіки).
    Технології «Alt monets», Blockchain алмазопроводів, золота та нафти / Л. Б. Шостак, О. І. Дікарєв // Формування ринкових відносин в Україні : Збірник наукових праць. - 2018. - № 1. - С. 10-30 : мапи, табл, граф., схем. - Бібліогр. в кінці ст. - В ОБЛ. БІБЛІОТЕКІ
УДК
ББК 65.262.6(0)с-2
Рубрики: Экономика
   Економіка

   Кредитно-грошова система, 2009-2030 рр.

   Кредитно-денежная система, 2009-2030 гг.

Кл.слова (ненормовані):
денежное обращение -- грошовий обіг -- альтернативные денежные единицы -- альтернативні грошові одиниці -- алмазы -- алмази -- безналичные расчеты -- безготівкові розрахунки -- биткоин -- біткоін -- блокчейн -- технологія Alt monets -- пірінгова платіжна система -- пиринговая платежная система -- мобільний гаманець -- мобильный кошелек -- геолого-разведывательные работы -- геолого-розвідувальні роботм -- глобальная добавленная стоимость -- глобальна додана вартість -- горная промышленность -- гірнича промисловість -- золото -- криптовалюта -- минерально-сырьевой комплекс -- мінерально-сировинний комплекс -- нефть -- нафта -- отраслеувое финансовое прогнозирование -- галузеве фінансове прогнозування -- платина -- системы электронных платежей -- система електронних платежів -- современные финансовые инструменты -- сучасні фінансові інструменти -- топливная промышленность -- паливна промисловість -- управление глобальными рынками -- управління глобальними ринками -- финансовые технологии -- фінансові технології -- электронные валюты -- електронні валюти -- доходи майнерів -- доходы майнеров -- майнінг -- майнинг
Анотація: Аналізуються процеси входження кріптовалют в фінансові мережі економічної сфери соціального життя в методичному подоланні певної багатозначності їх віртуального й практичного використання. Автори концептуалізують цей процес як технології «alt monets» та блокчейнів (технологія Blockchain тут розглядається в парадигмі «децентралізованої технології ведення бухгалтерського обліку» в корпоративних практиках і як похідна технічного дизайну Bitcoin та його похідних в контексті програмних функцій «розумних контрактів»). Здійснено аналіз новітніх фінансових технологій з опрацюванням моделей їх адаптації задля поширення перспективних фінансових технологій. Це дозволить уникнути появи на їх основі ризиків, здатних їх скомпрометувати, м'яко інтегрувати найбільш перспективні з них з урахуванням можливих наслідків для учасників ринку, а також з метою захистити фінансовий ринок від загроз, які несуть в собі нові фінансові технології з урахуванням їх анонімності. У дослідженні використовується модель «товарних ланцюжків», що увійшла в дискурс 1970-х рр. і заклали основу глобальних мереж вартості в формі аналізу процесів перетворення сировини в продукт попиту, а в 2000-і рр. - глобальних мереж доданої вартості в формі аналізу факторів організації глобальних галузей. Запропоновано теоретичне обґрунтування та практичні інструменти для аналізу ланцюжків доданої вартості і різних типів управління ними. Припускається, що будуть виникати криптовалюти із опорою на продукцію мінерально-сировинного комплексу (МСК), Висувається гіпотеза про те, що найважливіша роль у глобалізації освоєння мінерально-сировинної бази (МСБ) планети належить таким факторам-зусиллям: (1) урядам промислово розвинутих країн по забезпеченню національних потреб у мінеральній сировині (МС); (2) міжнародним економічним структурам мереж. Алмазний ринок позиціонується як експериментальна модель і висувається гіпотеза про те, що саме на ньому було відпрацьовано механізм управління глобальними сировинними ринками та геологічно-розвідувальними роботами (ГРР).

Утримувачі документа:
ДЦГБ

Дод.точки доступу:
Дікарєв, Олександр Іванович (кандидат політичних наук; доцент; доктор наук в галузі економіки; доцент кафедри міжнародних відносин та журналістики Київського національного університету культури і мистецтва)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)